Kedy online delivery Club

Ланч-меню. Готуємо в будні, з 12:00 до 16:00

До новорічного столу (передзамовлення до 29.12. Самовивіз 31.12)

Закуски

Dry Meat

Салати

Супи

Основні страви

Десерти

Безалкогольні напої

Комусь важливому на подарунок

Кeds BeerShop

Крейзі Меню (Діє виключно в пабі)

Бранч-меню. Готуємо кожні вихідні, з 12:00 до 16:00

Доставка тариф

Пиво розливне з доставкою

Пиво імпорт в пляшках

Пиво BrewDog Elvis Juice (American IPA) 0,33

Elvis Juice - це American IPA з доволі скандальною історією створення: корпорація, яка володіє всіма правами на використання імені Елвіса Преслі після його смерті, подала в суд на пивоварню за порушення прав торгового знаку. Однак, як стверджували пивовари, ніякого відношення до музиканта їх назва не мало, і в цілому ім'я Елвіс досить розповсюдженої і не є унікальним. В результаті, щоб уникнути судових розглядів, два засновника змінили своїми імена. І тепер раніше відомі Джейм і Мартін іменуються Елвісами.

"Elvis Juice" - пікантний, освіжаючий - виготовлений з двох сортів солоду (Extra Pale, Cara), великої кількості хмелю (сорти Magnum, Amarillo, Simcoe, Citra, Mosaic) та додаванням соку і цедри грейфрута та невеликої кількості апельсинів. З відчутною гіркотою, в ароматі відчуваються трав'янисті ноти, цитрусові,хвоя та ледве відчутна карамель.
ABV - 6.5%IBU - 60
180 грн

Пиво Rochefort Trappistes 8 (Belgian Strong Dark Ale) 0.33

Rochefort 8 варять безпосередньо в монастирі в бельгійському регіоні Валлонія, створене відповідно до багатовіковими траппістскімі традиціями. Пиво має насичений темно-коричневий колір, фруктово-солодовий аромат і інтенсивний фруктовий смак, солодкість якого врівноважується гострої, поколює карбонізацією. Так як пивоваріння в монастирі не є комерційним, траппістское пиво є в дуже обмеженій кількості і досить бажано цінителями пива в усьому світі.
Смак пива дуже солодкий, вершковий, що володіє сильною карбонізацією, з тонами солодких яблук, темних фруктів, сливи і родзинок, перцю і цедри апельсина. Багато відтінки проявляються при нагріванні пива. Післясмак з кислинкою.Був проведений експеримент, коли Rochefort 8 пробували на різних етапах з моменту виробництва протягом двох років. І кожен раз характеристики кілька відмінностей, що робить його ще більш унікальним.
ABV - 9.2%IBU - 22
149 грн

ПИВО БЕЗАЛКОГОЛЬНОЕ